UCR006YVPFLR620
MFR.Part #
UCR006YVPFLR620
JLCPCB Part #
C7406978
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 100mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS