RBR3L40ADDTE25
MFR.Part #
RBR3L40ADDTE25
JLCPCB Part #
C6960994
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 30A 3A 40V 50uA@40V 690mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS