TRR10EZPF5112
MFR.Part #
TRR10EZPF5112
JLCPCB Part #
C6560985
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS