KTR10EZPF2321
MFR.Part #
KTR10EZPF2321
JLCPCB Part #
C2108365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS