CR108454F
MFR.Part #
CR108454F
JLCPCB Part #
C3997484
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS