TRR03EZPF4753
MFR.Part #
TRR03EZPF4753
JLCPCB Part #
C4024944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS