MMBZ5V6ALFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MMBZ5V6ALFHT116
JLCPCB Part #
C1975887
Description
230pF 24W@10/1000us 3A 3V 5.6V 5uA 8V、8.7V ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS