MCR10ERTF1871
MFR.Part #
MCR10ERTF1871
JLCPCB Part #
C19734388
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS