TRR01MZPF2431
MFR.Part #
TRR01MZPF2431
JLCPCB Part #
C5987505
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS