KTR25JZPJ202
MFR.Part #
KTR25JZPJ202
JLCPCB Part #
C4060303
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS