BR25H640F-2LBH2
MFR.Part #
BR25H640F-2LBH2
JLCPCB Part #
C7086535
Package
SOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 2.5V~5.5V 4ms 64Kbit SOP-8 EEPROM ROHS