KTR10EZPF2004
MFR.Part #
KTR10EZPF2004
JLCPCB Part #
C4024845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS