TRR01MZPF1022
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR01MZPF1022
JLCPCB Part #
C3990970
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS