RFUH20TF6SFHC9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RFUH20TF6SFHC9
JLCPCB Part #
C17671356
Package
TO-220
Description
10uA@600V 2.8V@20A 20A 35ns 600V TO-220 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS