KTR03EZPJ474
MFR.Part #
KTR03EZPJ474
JLCPCB Part #
C2091401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS