ESR03EZPF1R00
MFR.Part #
ESR03EZPF1R00
JLCPCB Part #
C2103741
Description
-55℃~+155℃ 150V 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS