RB225T-40NZC9
MFR.Part #
RB225T-40NZC9
JLCPCB Part #
C3758842
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 30A 40V 500uA@40V 630mV@15A TO-220FN Schottky Diodes ROHS