SFR18EZPF4703
MFR.Part #
SFR18EZPF4703
JLCPCB Part #
C5886913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS