SDR03EZPF5100
MFR.Part #
SDR03EZPF5100
JLCPCB Part #
C20109431
Description
-55℃~+155℃ 300mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS