SDR03EZPF1500
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF1500
JLCPCB Part #
C7356898
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 300mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS