SFR10EZPF6800
MFR.Part #
SFR10EZPF6800
JLCPCB Part #
C6480204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS