RRS075P03FRATB
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RRS075P03FRATB
JLCPCB Part #
C3289855
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.9nF 2.5V 21mΩ@10V 21nC@5V 2W 30V 7.5A SOP-8 MOSFETs ROHS