TDZVTR12
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TDZVTR12
JLCPCB Part #
C5336560
Package
SOD-323HE
Description
10.8V~13.2V 10uA@8V 12V 500mW SOD-323HE Zener Diodes ROHS