ESR25JZPJ133
MFR.Part #
ESR25JZPJ133
JLCPCB Part #
C4084246
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS