RRH100P03TB1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RRH100P03TB1
JLCPCB Part #
C6987795
Package
SOP-8
Description
1 P-Channel 10A 12.6mΩ@10V 2.5V 3.6nF 30V 39nC@5V 650mW SOP-8 MOSFETs ROHS