MCR10ERTF1742
MFR.Part #
MCR10ERTF1742
JLCPCB Part #
C20436763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS