RBR3L40ATE25
MFR.Part #
RBR3L40ATE25
JLCPCB Part #
C6374382
Package
DO-214AC(SMA)
Description
3A 40V 50uA@40V 690mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS