RBR5L40ATE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR5L40ATE25
JLCPCB Part #
C6637702
Package
DO-214AC(SMA)
Description
200uA@40V 40V 530mV@5A 5A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS