KTR10EZPJ1R0
MFR.Part #
KTR10EZPJ1R0
JLCPCB Part #
C4360247
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS