RBR30NS30ATL
MFR.Part #
RBR30NS30ATL
JLCPCB Part #
C7334130
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 100A 300uA@30V 30A 30V 550mV@15A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS