RB088BM-60FHTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB088BM-60FHTL
JLCPCB Part #
C7037992
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 10A 3uA@60V 60V 830mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS