ESR03EZPJ680
MFR.Part #
ESR03EZPJ680
JLCPCB Part #
C2091418
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS