RBQ20BM65AFHTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBQ20BM65AFHTL
JLCPCB Part #
C5717356
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 200uA@65V 20A 630mV@10A 65V TO-252 Schottky Diodes ROHS