SDR03EZPF3320
MFR.Part #
SDR03EZPF3320
JLCPCB Part #
C6671653
Description
-55℃~+155℃ 300mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS