RBQ20BM100AFHTL
MFR.Part #
RBQ20BM100AFHTL
JLCPCB Part #
C3758800
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 100V 200uA@100V 20A 690mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS