SFR10EZPJ392
MFR.Part #
SFR10EZPJ392
JLCPCB Part #
C5910939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS