LTR50UZPJ2R7
MFR.Part #
LTR50UZPJ2R7
JLCPCB Part #
C4075467
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS