RB530VM-40FHTE-17
MFR.Part #
RB530VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C2840580
Package
SOD-323FL
Description
100mA 15uA@40V 40V 690mV@100mA Independent SOD-323FL Schottky Diodes ROHS