PTZTE259.1B
MFR.Part #
PTZTE259.1B
JLCPCB Part #
C5336493
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1W 20uA@6V 6Ω 9.1V~10.2V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS