MNR12E0ABJ131
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR12E0ABJ131
Description
130Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS