MCR50JZHJ913
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR50JZHJ913
JLCPCB Part #
C20485614
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS