RBR3L30ADDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR3L30ADDTE25
JLCPCB Part #
C3758201
Package
DO-214AC(SMA)
Description
30V 3A 50uA@30V 580mV@3A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS