RCA20130RJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA20130RJLF
JLCPCB Part #
C48928164
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS