MCR10EZPJ122
MFR.Part #
MCR10EZPJ122
JLCPCB Part #
C162032
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS