TRR10EZPF3400
MFR.Part #
TRR10EZPF3400
JLCPCB Part #
C5803358
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS