MCR03EZPFX2203
MFR.Part #
MCR03EZPFX2203
JLCPCB Part #
C880921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 220kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS