MCR10EZPF3013
MFR.Part #
MCR10EZPF3013
JLCPCB Part #
C308394
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS