RBR3L40BDDTE25
MFR.Part #
RBR3L40BDDTE25
JLCPCB Part #
C5336672
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 3A 40A 40V 620mV@3A 80uA@40V DO-214AC Schottky Diodes ROHS