SFR18EZPJ155
MFR.Part #
SFR18EZPJ155
JLCPCB Part #
C7310633
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS