TRR18EZPF1210
MFR.Part #
TRR18EZPF1210
JLCPCB Part #
C7073969
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS